LADY GAGA lubi miód   no comments

Posted at 10:40 am in Nowinki pszczelarskie

Lady Gaga szybko przywykła do kreacji najlepszych projektantów mody i luksusów za grube miliony dolarów. Podobnie jak Madonna, czy Mariah Carey kontrowersyjna gwiazda stawia organizatorom swoich koncertów bardzo wygórowane wymagania i zanim zgodzi się na występ, musi być pewna, że spełnią długą listę jej żądań. Oczywiście nie wystarczy jej pięciogwiazdkowy hotel i apartament na jej własny użytek. GaGa nie byłaby sobą, gdyby nie życzyła sobie rzeczy równie dziwnych jak jej stroje.

Oto przykłady: Pokój piosenkarki musi być pomalowany na biało i dokładnie wyciszony specjalna izolacją. W pomieszczeniu musi zawsze być dostępny… miód w kilku odmianach oraz co najważniejsze: butla z tlenem! Przed wyjściem na scenę GaGa inhaluje się skondensowanym tlenem, żeby poprawić wydolność płuc.

Najciekawsze są jednak wymagania gwiazdy, która ponoć wiecznie się odchudza, co do serwowanego w garderobie i hotelu menu. Przed przyjazdem Gaga wysyła listę z wypisanymi kulinarnymi tematami dnia. Przykładowo w poniedziałek chce jeść tylko potrawy z grilla, we wtorek ma ochotę na kuchnię azjatycką, a w środę – tylko na ostre meksykańskie potrawy.

Źródło: LADY GAGA lubi miód

Written by admin on Październik 8th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin wydruki z internetu lublin skanowanie lublin skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum