Warsztaty edukacyjne dla dzieci   no comments

Posted at 10:40 am in Nowinki pszczelarskie

Dlaczego powinniśmy dbać o przyrodę i po co używać ekologicznych toreb – tego dowiedzą się dzieci podczas warsztatów z cyklu „RenoMA dizajn” w domu handlowym RENOMA. Już w niedzielę 19 września.

Niedziela w RENOMIE upływa pod znakiem nowoczesnej edukacji dla najmłodszych. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą zamienić się w prawdziwych dizajnerów! Na poziomie +2 RENOMY, w godzinach 11.00-13.00, czekają na nie animatorki, które prowadzą warsztaty związane z projektowaniem.
Już 19 września dzieci wymyślą i przygotują własną ekologiczną torbę na obuwie zmienne lub przybory szkolne. Zanim jednak przystąpią to tej pracy, dowiedzą się m. in., dlaczego warto żyć ekologicznie.
Spotkania „RenoMA dizajn” są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także zrezygnować z niej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zapraszamy do RENOMY!

O „RenoMa dizajn”:
Zajęcia prowadzą Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan – studentki i absolwentki kierunków humanistycznych oraz artystycznych. Posiadają duże doświadczenie w organizacji projektów społeczno-artystycznych. Od roku prowadzą wspólnie warsztaty dla dzieci związane z dizajnem, współpracują z Galerią BWA Design, którą w sobotnie przedpołudnia zamieniają w pracownię projektową. Pod ich okiem mali dizajnerzy pracują nad własnymi projektami mebli, zabawek, maszyn czy ubrań. Ich głównym celem jest przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z projektowaniem oraz uświadomienie, że możemy mieć wpływ na estetykę naszego codziennego życia. Wierzą, że cele te można osiągnąć dzięki dobrej zabawie i wspólnej pracy.

Źródło: Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Written by admin on Wrzesień 16th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format