Warsztaty edukacyjne dla dzieci   no comments

Posted at 10:40 am in Nowinki pszczelarskie

Dlaczego powinniśmy dbać o przyrodę i po co używać ekologicznych toreb – tego dowiedzą się dzieci podczas warsztatów z cyklu „RenoMA dizajn” w domu handlowym RENOMA. Już w niedzielę 19 września.

Niedziela w RENOMIE upływa pod znakiem nowoczesnej edukacji dla najmłodszych. Dzieci w wieku 6-12 lat mogą zamienić się w prawdziwych dizajnerów! Na poziomie +2 RENOMY, w godzinach 11.00-13.00, czekają na nie animatorki, które prowadzą warsztaty związane z projektowaniem.
Już 19 września dzieci wymyślą i przygotują własną ekologiczną torbę na obuwie zmienne lub przybory szkolne. Zanim jednak przystąpią to tej pracy, dowiedzą się m. in., dlaczego warto żyć ekologicznie.
Spotkania „RenoMA dizajn” są prowadzone w trybie otwartym, a dzieci mogą w każdym momencie przyłączyć się do zabawy, ale także zrezygnować z niej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Zapraszamy do RENOMY!

O „RenoMa dizajn”:
Zajęcia prowadzą Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan – studentki i absolwentki kierunków humanistycznych oraz artystycznych. Posiadają duże doświadczenie w organizacji projektów społeczno-artystycznych. Od roku prowadzą wspólnie warsztaty dla dzieci związane z dizajnem, współpracują z Galerią BWA Design, którą w sobotnie przedpołudnia zamieniają w pracownię projektową. Pod ich okiem mali dizajnerzy pracują nad własnymi projektami mebli, zabawek, maszyn czy ubrań. Ich głównym celem jest przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z projektowaniem oraz uświadomienie, że możemy mieć wpływ na estetykę naszego codziennego życia. Wierzą, że cele te można osiągnąć dzięki dobrej zabawie i wspólnej pracy.

Źródło: Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Written by admin on Wrzesień 16th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie lublin skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin skanowanie dokumentacji lublin drukowanie z internetu