Dziki kwiecień w Nat Geo Wild   no comments

Posted at 7:00 am in Polski Miód

W kwietniu 2011 roku na antenie Nat Geo Wild druga seria programu „Ludzie z bagien” (od 7 kwietnia), który pokazuje codzienną pracę ekipy pracującej w Parku Narodowym Everglades, znajdującym się na Florydzie. W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą przygotowania do jednego z najbardziej ruchliwych weekendów w roku, który może zostać popsuty przez kolonię pszczół. Ed Woods będzie również miał przed sobą najtrudniejsze zadanie w swojej karierze – planowanie przeprowadzenia sporego stada krokodyli nilowych w nowe miejsce a także razem z pracownikami będą szukali aligatora, który uciekł z ogrodzonego wybiegu dla kłopotliwych i złośliwych aligatorów. Pracownicy Billie Swamp Safari wyruszą także na poszukiwania rannych zwierząt, którym nie udało się uciec przed pożarem w pobliskim Seminole.

5 kwietnia 2011 roku dokument „To nie powinno latać” w Nat Geo Wild. W koronach drzew w malezyjskiej dżungli żyją zwierzęta, które aby żyć, musiały nauczyć się latać, wbrew wszelkim przeciwnościom. Znajdują się wśród nich węże, które szybują w powietrzu bez skrzydeł, a także nieuchwytne istoty znane jako latające lemury. Dwójka naukowców zabiera widzów do malezyjskiej dżungli na odkrywanie jej tajemniczego świata latających zwierząt.

Kolejna propozycja to program „ZOO to moje życie”. Życie dwójki właścicieli prowadzących duży, prywatny ogród zoologiczny w szczerym polu nie jest łatwe. Prawie bez żadnej pomocy Bud DeYoung i Carrie Cramer opiekują się ponad 400 stałymi mieszkańcami swojego zoo, jednocześnie ratują egzotyczne zwierzęta z całego świata, uzdrawiają lokalną przyrodę i zmagają się z prowadzeniem małego biznesu. Tak wygląda życie Buda i Carrie. Żyją i pracują razem, czasami dochodzi między nimi do kłótni ale ponieważ dzielą ogromną pasję jaką są zwierzęta oraz kochają swoją pracę zawsze dochodzą do porozumienia.

Od 19 kwietnia 2011 roku „Zambezi”, to jedna z najmniej poznanych rzek na Ziemi pomimo, że ma ponad 3500 kilometrów długości i przepływa aż przez sześć krajów. Zambezi to czwarta pod względem długości rzeka Afryki. Jest źródłem życia dla mieszkańców nadbrzeżnych regionów, zarówno ludzi jak i zwierząt. Historia Zambezi to jedna ciągła zmiana życia i śmierci, to jest historia Afryki.Źródło: Dziki kwiecień w Nat Geo Wild

Written by admin on Marzec 23rd, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie z internetu serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie