HIT 2010   no comments

Posted at 5:20 am in Nowinki pszczelarskie

Nowa edycja konkursu HIT 2010

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu  „Wielkopolski  Gospodarczo – Samorządowy HIT 2010”
W Wielkopolsce konkurs ma już szesnastoletnią tradycję – w tym roku zostanie rozegrany po raz siedemnasty. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: „Produkcja”, „Handel i Usługi”, „Rolnictwo i Przetwórstwo Żywności”, „Ekologia”, „Organizacja i Zarządzanie’, „Edukacja, Kultura  i Sport”, „Samorządność”.
Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych produktów  i usług, dokonań samorządów lokalnych i podległych im jednostek organizacyjnych, najlepszych działań organizacyjnych i ekologicznych. Oceny konkursowych zgłoszeń dokona kapituła składająca się ze Starostów Województwa Wielkopolskiego oraz innych osób zawodowo zajmujących się życiem gospodarczym i samorządowych regionu. Korzyścią płynącą z otrzymania Tytułu HIT jest posługiwanie się prawnie zastrzeżonym znakiem jakości, który jest prestiżowym świadectwem jakości oraz skuteczności działania obowiązującym w czterech województwach: lubuskim, wielkopolskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim, a także fakt, że jest konkursem premiowanym przy staraniach o dofinansowanie z UE.
Aby firma mogła wziąć udział w konkursie konieczna jest rekomendacja burmistrza, starosty lub wójta. Samorządowcy mogą je składać do końca października w Biurze Konkursu. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie: www.konkurs-hit.pl, maile można kierować na adres: biuro@konkurs-hit.pl .Wizytacja firm nastąpi w okresie od listopada do stycznia.  Finał konkursu w lutym przyszłego roku – wtedy też poznamy laureatów  konkursu „Gospodarczo Samorządowy HIT 2010”.

Źródło: HIT 2010

Written by admin on Wrzesień 26th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco kopiowanie skanowanie dokumentacji lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie