HIT 2010   no comments

Posted at 5:20 am in Nowinki pszczelarskie

Nowa edycja konkursu HIT 2010

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu  „Wielkopolski  Gospodarczo – Samorządowy HIT 2010”
W Wielkopolsce konkurs ma już szesnastoletnią tradycję – w tym roku zostanie rozegrany po raz siedemnasty. Konkurs zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach: „Produkcja”, „Handel i Usługi”, „Rolnictwo i Przetwórstwo Żywności”, „Ekologia”, „Organizacja i Zarządzanie’, „Edukacja, Kultura  i Sport”, „Samorządność”.
Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych produktów  i usług, dokonań samorządów lokalnych i podległych im jednostek organizacyjnych, najlepszych działań organizacyjnych i ekologicznych. Oceny konkursowych zgłoszeń dokona kapituła składająca się ze Starostów Województwa Wielkopolskiego oraz innych osób zawodowo zajmujących się życiem gospodarczym i samorządowych regionu. Korzyścią płynącą z otrzymania Tytułu HIT jest posługiwanie się prawnie zastrzeżonym znakiem jakości, który jest prestiżowym świadectwem jakości oraz skuteczności działania obowiązującym w czterech województwach: lubuskim, wielkopolskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim, a także fakt, że jest konkursem premiowanym przy staraniach o dofinansowanie z UE.
Aby firma mogła wziąć udział w konkursie konieczna jest rekomendacja burmistrza, starosty lub wójta. Samorządowcy mogą je składać do końca października w Biurze Konkursu. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie: www.konkurs-hit.pl, maile można kierować na adres: biuro@konkurs-hit.pl .Wizytacja firm nastąpi w okresie od listopada do stycznia.  Finał konkursu w lutym przyszłego roku – wtedy też poznamy laureatów  konkursu „Gospodarczo Samorządowy HIT 2010”.

Źródło: HIT 2010

Written by admin on Wrzesień 26th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy