Pszczoły w obiektywie Roberta Kuczary   no comments

Posted at 9:20 am in Polski Miód

Na bardzo wysoki poziom zdjęć pana Roberta zwróciło uwagę jury konkursu organizowanego przez największe gospodarstwo pszczelarskie w Polsce – Bartnik Sądecki. Fotografie autorstwa Roberta Kuczary zostały ocenione najwyżej spośród ponad dwustu zdjęć nadesłanych przez siedemdziesięciu dziewięciu fotografików z całej Polski.

Robert Kuczara – pszczelarz i fotografik

 Pszczelarstwem i fotografią zajmuję się od dwudziestu lat. Połączenie tych pasji nastąpiło jakieś siedem lat temu. Aby robić zdjęcia pszczół warto znać ich biologię, zwyczaje i zachowania. Dzięki temu wiem, kiedy i w jakich okolicznościach będą one bezpiecznym i atrakcyjnym obiektem do fotografowania – mówi Robert Kuczara. To już drugi konkurs o tej tematyce, który wygrał pan Robert.

Zobacz więcej….

Galeria Roberta KuczaryŹródło: Pszczoły w obiektywie Roberta Kuczary

Written by admin on Lipiec 27th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum