Pszczoła i jej krewniacy – konkurs fotograficzny   no comments

Posted at 10:40 pm in Polski Miód

Z okazji Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza organizowany jest konkurs fotograficzny pn. „Pszczoła i jej krewniacy”. Jest to przedsięwzięcie redakcji „Gazety Nowomiejskiej” oraz z Rejonowego Koła Pszczelarzy w Nowym Mieście Lubawskim. Konkurs jest otwarty dla wszystkich amatorów fotografii .

 

Pszczoła i jej krewniacy – Konkurs Fotograficzny „Gazety Nowomiejskiej”

 

Tematyka prac fotograficznych jest dość szeroka, bowiem na zdjęciach mogą być uwieczniane nie tylko pszczoły i ich „krewniacy” w barwnych kwiatach, ale również malownicze pasieki i pszczelarze podczas swoich zajęć itp.


Każdy z autorów może nadesłać do 5 fotografii barwnych bądź czarno-białych o formacie 13×18 centymetrów. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane. Nie dopuszcza się również obróbki komputerowej zdjęć.

Zdjęcia należy nadsyłać do 31 sierpnia, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 września podczas Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Kurzętniku. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne, a wszyscy laureaci zostaną osobiście powiadomieni o werdykcie jury.

Prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać do redakcji

„Gazeta Nowomiejska” 

13-300 Nowe Miasto Lubawskie, 

ulica Kościelna 1 

w zaklejonej kopercie wraz z danymi osobowymi, adresem i numerem telefonu.

Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną i trzy upominki. Najlepsze prace opublikowane zostaną na łamach „Gazety Nowomiejskiej”


Źródło: nowemiasto.wm.plŹródło: Pszczoła i jej krewniacy – konkurs fotograficzny

Written by admin on Sierpień 15th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco drukowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie