Pszczoła i jej krewniacy – konkurs fotograficzny   no comments

Posted at 10:40 pm in Polski Miód

Z okazji Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza organizowany jest konkurs fotograficzny pn. „Pszczoła i jej krewniacy”. Jest to przedsięwzięcie redakcji „Gazety Nowomiejskiej” oraz z Rejonowego Koła Pszczelarzy w Nowym Mieście Lubawskim. Konkurs jest otwarty dla wszystkich amatorów fotografii .

 

Pszczoła i jej krewniacy – Konkurs Fotograficzny „Gazety Nowomiejskiej”

 

Tematyka prac fotograficznych jest dość szeroka, bowiem na zdjęciach mogą być uwieczniane nie tylko pszczoły i ich „krewniacy” w barwnych kwiatach, ale również malownicze pasieki i pszczelarze podczas swoich zajęć itp.


Każdy z autorów może nadesłać do 5 fotografii barwnych bądź czarno-białych o formacie 13×18 centymetrów. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki, cyfry (np. daty) będą dyskwalifikowane. Nie dopuszcza się również obróbki komputerowej zdjęć.

Zdjęcia należy nadsyłać do 31 sierpnia, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 września podczas Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza w Kurzętniku. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora. Decyzje jury są ostateczne, a wszyscy laureaci zostaną osobiście powiadomieni o werdykcie jury.

Prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać do redakcji

„Gazeta Nowomiejska” 

13-300 Nowe Miasto Lubawskie, 

ulica Kościelna 1 

w zaklejonej kopercie wraz z danymi osobowymi, adresem i numerem telefonu.

Organizatorzy przewidują jedną nagrodę główną i trzy upominki. Najlepsze prace opublikowane zostaną na łamach „Gazety Nowomiejskiej”


Źródło: nowemiasto.wm.plŹródło: Pszczoła i jej krewniacy – konkurs fotograficzny

Written by admin on Sierpień 15th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie w lublinie skanowanie lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy