Nadciąga koniec świata? Sprawdzają się PRZEPOWIEDNIE!   no comments

Posted at 6:40 pm in Polski Miód

Sprawdzają się PRZEPOWIEDNIE!
Koniec świata jest blisko, tak mówią znaki, przed którymi ostrzegają apokaliptyczne wizje świętych i jasnowidzów. Te znaki widać już teraz. Jeden z nich pojawił się w Polsce – z pasiek masowo znikają pszczoły. Bez nich zginą rośliny, a wraz z nimi ludzie.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/nadciaga-koniec-swiata_176500.html

Giną pszczoły

Już Albert Einstein powiedział, że po zniknięciu pszczół ludzkość przetrwa najwyżej 4 lata. Oby nie, bo te pożyteczne owady właśnie znikają bez śladu. Po raz pierwszy to tajemnicze zjawisko zaobserwowano w USA. Ale dotarło też do Polski.

Zbigniew Wojcieszek Miód ekologiczny ze Stawiska Jarosława Iwaszkiewicza foto: Dariusz Małanowski

Owady gdzieś uciekają, zostawiając w ulu królową. – Jeżeli wyginą pszczoły, to i ludzie – mówi Zbigniew Wojcieszek, pszczelarz z Brwinowa, który sam doświadczył wymierania całej pasieki. Prezydent Polskiego Związku Pszczelarzy Tadeusz Sabat dodaje: – Tu nie chodzi o miód. 84 proc. gatunków roślin potrzebuje zapylania przez pszczoły. Jeśli ich zabraknie, nie będzie owoców i warzyw – przewiduje.

Zbigniew Wojcieszek Miód ekologiczny ze Stawiska Jarosława Iwaszkiewicza foto: Dariusz Małanowski

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/nadciaga-koniec-swiata_176500.html

Źródło: Super Express, foto własne

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/nadciaga-koniec-swiata_176500.htmlŹródło: Nadciąga koniec świata? Sprawdzają się PRZEPOWIEDNIE!

Written by admin on Marzec 20th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin kopiowanie tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan