Miód dla przedszkolaków   no comments

Posted at 11:20 am in Nowinki pszczelarskie

Przedszkole Bajka uczestniczyło w projekcie realizowanym przez Gołdapskie Stowarzyszenie Pszczelarzy „Z ekologią za pan brat”.

Przedszkolaki dowiedziały się jak powstaje miód
W czwartek, 17 listopada dzieci odwiedziła pszczelarka Żaneta Szeszko. Dzięki wizycie poznały proces powstawania miodu, jego właściwości odżywcze i lecznicze. Zachwycone degustacją słodkiego przysmaku, przedszkolaki pomagały w produkcji dekoracyjnych świeczek z wosku.

Słodki zapach miodu i wosku roznoszący się w salach uświadamiał im, jak pożyteczne są pszczoły, zwłaszcza gdy zima tuż, tuż.

Świeczki w kształcie bałwanków, zwierzątek i postaci baśniowych długą będą przypominały dzieciom ciekawe i pyszne spotkanie. Wychowankowie Bajki wręczyli pani Żanecie laurkę w kształcie ula i własnoręcznie dekorowany słój na miód.

Zobacz więcej: http://goldap.wm.pl

Źródło: Miód dla przedszkolaków

Written by admin on Listopad 22nd, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan