Instytucje włączają się w pomoc powodzianom.   no comments

Posted at 7:00 pm in Polski Miód

W dniach 22-27 listopada zbiórkę finansową oraz rzeczową dla powodzian przeprowadzili pracownicy Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie.

Dziękujemy p. Mariannie Stefaniak która koordynowała całą akcję i czuwała nad zbiórką darów,podziękowania także dla dyrekcji KCHZ która nie tylko czynnie włączyła się do akcji, ale obiecała także,że to nie koniec pomocy dla najbardziej potrzebujących.

Jan Madej(Prezes Nadwiślańskich Chmielarzy) i Zbigniew Pęcak (LTP)

Całość darów została przekazana na ręce Prezesa Nadwiślańskich Chmielarzy p. Jana Madeja.

Transport darów zapewniły Krajowe Rady Izb Rolniczych, a nad całością przedsięwzięcia czuwał p. Adam Stępień – jeden z pomysłodawców akcji pomocy dla potrzebujących rolników.

Adam Stępień (KRIR)

Z naszej strony składamy podziękowania Krajowemu Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie i jego pracownikom, że czynnie biorą udział w pomocy dla poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Z pewnością ten gest będzie przyczynkiem do jeszcze lepszej współpracy między dwiema stronami. Krajowa Rada Izb Rolniczych trafiła w „dziesiątkę” wysyłając Pana Adama Stępnia bezpośrednio do poszkodowanych. Jak to określił jeden z internautów komentujących naszą akcję – „Wielki Szacun” dla Pana Adama – jest jednym z najbardziej wymownych stwierdzeń i nie wymaga interpretacji.

Źródło: Instytucje włączają się w pomoc powodzianom.

Written by admin on Grudzień 5th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format