Instytucje włączają się w pomoc powodzianom.   no comments

Posted at 7:00 pm in Polski Miód

W dniach 22-27 listopada zbiórkę finansową oraz rzeczową dla powodzian przeprowadzili pracownicy Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie.

Dziękujemy p. Mariannie Stefaniak która koordynowała całą akcję i czuwała nad zbiórką darów,podziękowania także dla dyrekcji KCHZ która nie tylko czynnie włączyła się do akcji, ale obiecała także,że to nie koniec pomocy dla najbardziej potrzebujących.

Jan Madej(Prezes Nadwiślańskich Chmielarzy) i Zbigniew Pęcak (LTP)

Całość darów została przekazana na ręce Prezesa Nadwiślańskich Chmielarzy p. Jana Madeja.

Transport darów zapewniły Krajowe Rady Izb Rolniczych, a nad całością przedsięwzięcia czuwał p. Adam Stępień – jeden z pomysłodawców akcji pomocy dla potrzebujących rolników.

Adam Stępień (KRIR)

Z naszej strony składamy podziękowania Krajowemu Centrum Hodowli Zwierząt w Warszawie i jego pracownikom, że czynnie biorą udział w pomocy dla poszkodowanych w tegorocznej powodzi. Z pewnością ten gest będzie przyczynkiem do jeszcze lepszej współpracy między dwiema stronami. Krajowa Rada Izb Rolniczych trafiła w „dziesiątkę” wysyłając Pana Adama Stępnia bezpośrednio do poszkodowanych. Jak to określił jeden z internautów komentujących naszą akcję – „Wielki Szacun” dla Pana Adama – jest jednym z najbardziej wymownych stwierdzeń i nie wymaga interpretacji.

Źródło: Instytucje włączają się w pomoc powodzianom.

Written by admin on Grudzień 5th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco drukowanie skanowanie dokumentacji lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin hempla lublin wydruki lublin centrum