Apiterapia podstawą dobrego zdrowia   no comments

Posted at 5:40 pm in Nowinki pszczelarskie

Zdrowie i Apiterapia

II Ogólnopolska Promocja Polskiego Miodu

Czasopismo „Zdrowie i Apiterapia” pod redakcją Macieja Rysiewicza po raz pierwszy ukazało w 2010 roku w nakładzie 40 000 egzemplarzy i trafiło do nabywców miodu i produktów pszczelich w wielu regionach Polski. I Ogólnopolską Promocję Polskiego Miodu „Zdrowie i Apiterapia” wsparły finansowo liczne pszczelarskie organizacje, w tym m. in.: Śląski Związek Pszczelarzy w Katowicach, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie,

zdrowie i apiterapia

Zdrowie i Apiterapia

Karpacki Związek Pszczelarzy w Nowym Sączu, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Opolu, Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Poznaniu, Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach, Rejonowe Zrzeszenie Pszczelarzy w Oławie i inne.
Sukces „Zdrowia i Apiterapii” w 2010 roku spowodował, że kolejne pszczelarskie organizacje postanowiły przyłączyć się do takiej promocji polskiego miodu. Pomysł „chwycił” i akces do II Ogólnopolskiej Promocji Polskiego Miodu „Zdrowie i Apiterapia” zgłosiło Stowarzyszenie Pszczelarzy Zawodowych (obecnie Związek Pszczelarzy Zawodowych), którego członkowie po sukcesie kampanii „Życie miodem słodzone” postanowili „iść za ciosem” i wykorzystać każdą okazję do promowania polskich produktów pszczelich.

Zdrowie i Apiterapia

II Ogólnopolska Promocja Polskiego Miodu ruszyła w marcu 2011 roku. Tym razem „Zdrowie i Apiterapia” ma ukazać się w nakładzie 80 000 egzemplarzy, a organizatorzy promocji są przekonani, że już niedługo wszystkie polskie organizacje pszczelarskie, poprzez swoje koła terenowe, zaczną kolportować wśród konsumentów miodu czasopismo „Zdrowie i Apiterapia”. Udział w promocji jest oczywiście całkowicie dobrowolny a wsparcie finansowe uzależnione od siły i woli pszczelarskich organizacji i samych pszczelarzy. Wpłata gwarantuje otrzymanie określonej liczby egzemplarzy naszej promocyjnej „miodowej” gazety, którą potem będziemy rozdawać naszym klientom, nabywcom produktów pszczelich z naszego gospodarstwa pasiecznego.

najlepsze Polskie miody

Wszelkich informacji na temat II Ogólnopolskiej Promocji Polskiego Miodu za pośrednictwem wydawnictwa Zdrowie i Apiterapia udzielają:

Maciej Rysiewicz – redaktor naczelny „Zdrowia i Apiterapii” właściciel Wydawnictwa WILCZYSKSA (e-mail: pow1@o2.pl, www.wilczyska.eu, tel. 0501 543 045)
Piotr Mrówka – wiceprezes Związku Pszczelarzy Zawodowych (e-mail: pmrowka@post.pl tel. 0507 050 133)

Źródło: Apiterapia podstawą dobrego zdrowia

Written by admin on Maj 18th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format