Piwo Miodowe z Łomży   no comments

Posted at 3:20 am in Nowinki pszczelarskie

Nowa miodowa Łomża

10 marca br. do sprzedaży trafi piwo Łomża Export Miodowe – najnowszy produkt z Browaru Łomża. Łomża Export Miodowe będzie produkowane z wykorzystaniem naturalnego miodu pochodzącego z podłomżyńskich pasiek. …

10 marca br. do sprzedaży trafi piwo Łomża Export Miodowe – najnowszy produkt z Browaru Łomża. Łomża Export Miodowe będzie produkowane z wykorzystaniem naturalnego miodu pochodzącego z podłomżyńskich pasiek.

Do produkcji nowego piwa wykorzystywany jest naturalny miód z terenów, na których tradycje pszczelarskie pozostają żywe od stuleci. Łomżyński browar jest bowiem zlokalizowany zaledwie kilkanaście kilometrów od Puszczy Kurpiowskiej, gdzie sztuka pozyskiwania miodu była obok wydobycia i obróbki bursztynu najstarszym tradycyjnym zajęciem mieszkańców tych ziem. Dostawcą miodu wykorzystywanego w trakcie warzenia nowego wariantu piwa Łomża jest pan Dariusz Wasilewski – właściciel jednej z najlepszych pasiek w regionie i Prezes Regionalnego Związku Pszczelarzy w Łomży.

Firma Royal Unibrew Polska nabywa ode mnie miód wielokwiatowy i gryczany. Oba są w 100 procentach miodami pochodzenia naturalnego. Rozlewa się je w pojemniki bezpośrednio po miodobraniu– mówi Dariusz Wasilewski. - Poza tym warto podkreślić, że nie są one poddawane obróbce cieplnej.

W rezultacie połączenia regionalnego piwa z miodem z podłomżyńskich pasiek, piwo Łomża Export Miodowe cechuje delikatny, słodko-gorzki smak i nuta miodowego aromatu.

Nasz najnowszy produkt jest przeznaczony na rynek ogólnopolski. Będzie dostępny zarówno w kanale tradycyjnym jak i w sieciach handlowych – mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager marki Łomża. – Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Łomża Export Miodowe z regionalnego Browaru Łomża będzie pierwszym piwem z kategorii piw miodowych promowanym w ogólnokrajowej telewizji. Mogę obiecać, że konsumenci, którzy przyzwyczaili się już do ciekawych, oryginalnych reklam piwa Łomża i tym razem nie będą zawiedzeni.

Piwa regionalne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Konsumenci wybierają je w poszukiwaniu nowych, ciekawych smaków, różniących się od tych, do jakich przez lata przyzwyczaił ich rynek. Najlepszym dowodem na to jest 31% wzrost sprzedaży, jaki odnotowała w minionym roku nasza kluczowa marka Łomża. Jest to sukces tym większy, że miał miejsce w czasie, kiedy cały polski rynek piwa przeżywał stagnację – mówi Beata Pawłowska, Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska.

Łomża Export Miodowe to piwo jasne pasteryzowane o zawartości alkoholu 5,7% obj., dostępne w półlitrowych butelkach bezzwrotnych, pakowanych po 20 szt. do kartonów. Zauważalność nowego piwa na półce sklepowej będzie wspomagać specjalnie zaprojektowana linia materiałów POS.

 

Źródło: Piwo Miodowe z Łomży

Written by admin on Marzec 17th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin skanowanie lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format