Miód w Paryżu   no comments

Posted at 9:20 pm in Nowinki pszczelarskie

Znaleźć miód prosto z pasieki w centrum Paryża wydawać mogłoby się trudne. Jednak specjalnie dla amatorów tego złotego cudu natury i skutecznego środka nie tylko na grypę istnieje malutki butik pod adresem 20 re Vergnon (metro Madeleine), który sprzedaje wyłącznie produkty prosto z pasieki.

W butiku wybrać można miody spośród 50-ciu rodzajów…ciężko się zdecydować…na szczęście sympatyczny sprzedawca zapyta o gust, wytłumaczy różnice poszczególnych miodów i pomoże wybrać odpowiedni proponując degustacje.

mielPrzy okazji dowiedzieć się można ze każdy miód ma swoje właściwości, np lipowy działa na trawienie, truflowy na sen, lawendowy, akacjowy  i spadziowy na bóle gardła a słonecznikowy na cyrkulację krwi.

W butiku można zakupić gelée royal (ma działanie wzmacniające), propolis (na bóle gardła, rany i poparzenia), pollen (poprawia trawienie i formę),

Ceny nie są przesądzone biorąc pod uwagę wyjątkowy gatunek produktów.

APB

Źródło: Miód w Paryżu

Written by admin on Sierpień 27th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
kopiowanie skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie lublin