Miód w Paryżu   no comments

Posted at 9:20 pm in Nowinki pszczelarskie

Znaleźć miód prosto z pasieki w centrum Paryża wydawać mogłoby się trudne. Jednak specjalnie dla amatorów tego złotego cudu natury i skutecznego środka nie tylko na grypę istnieje malutki butik pod adresem 20 re Vergnon (metro Madeleine), który sprzedaje wyłącznie produkty prosto z pasieki.

W butiku wybrać można miody spośród 50-ciu rodzajów…ciężko się zdecydować…na szczęście sympatyczny sprzedawca zapyta o gust, wytłumaczy różnice poszczególnych miodów i pomoże wybrać odpowiedni proponując degustacje.

mielPrzy okazji dowiedzieć się można ze każdy miód ma swoje właściwości, np lipowy działa na trawienie, truflowy na sen, lawendowy, akacjowy  i spadziowy na bóle gardła a słonecznikowy na cyrkulację krwi.

W butiku można zakupić gelée royal (ma działanie wzmacniające), propolis (na bóle gardła, rany i poparzenia), pollen (poprawia trawienie i formę),

Ceny nie są przesądzone biorąc pod uwagę wyjątkowy gatunek produktów.

APB

Źródło: Miód w Paryżu

Written by admin on Sierpień 27th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie serwis ekspresów do kawy warszawa