III Lubuskie Kulinaria Regionalne   no comments

Posted at 10:40 pm in Polski Miód

- W mięsnym tak pachnie? A w życiu! – mówi Katarzyna Grochalik przy szynach i kiełbasach. A na III Lubuskich Kulinariach Regionalnych pachnie!

Kto spróbuje naszego miodu, nie kupi więcej miodu z marketu – zapewnia Jan Kołosowski z rodzinnej firmy Miody Puszczy Barlineckiej (fot. Jakub Pikulik)

 
A dokładnie to pachniało, bo trzydniowa impreza skończyła się wczoraj wieczorem. Było smakowicie i bardzo, bardzo… chmielowo. Szyny, kiełbachy, miody, warzywa, owoce, ciasta i lokalne piwa! Bo to w końcu targi kulinarne, połączone na dokładkę z III Gorzowskim Festiwalem Piwnym!

- Dla mnie kolejny raz najlepsza impreza targowa w mieście. Samochodowe targi są dla wybranych, mieszkaniowe też. Ślubne, wiadomo, dla młodych. A jedzenie? Napitki? To jest dla każdego! – śmiał się w piątek Waldemar Jasieniak z Gorzowa. Zamierzał skompletować wszystkie smaki z Browaru Witnica. W tym m.in. piwo wiśniowe, celtyckie i „jakieś portery”.

Czytaj całość…Źródło: III Lubuskie Kulinaria Regionalne

Written by admin on Wrzesień 6th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin skanowanie dokumentacji lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin