III Lubuskie Kulinaria Regionalne   no comments

Posted at 10:40 pm in Polski Miód

- W mięsnym tak pachnie? A w życiu! – mówi Katarzyna Grochalik przy szynach i kiełbasach. A na III Lubuskich Kulinariach Regionalnych pachnie!

Kto spróbuje naszego miodu, nie kupi więcej miodu z marketu – zapewnia Jan Kołosowski z rodzinnej firmy Miody Puszczy Barlineckiej (fot. Jakub Pikulik)

 
A dokładnie to pachniało, bo trzydniowa impreza skończyła się wczoraj wieczorem. Było smakowicie i bardzo, bardzo… chmielowo. Szyny, kiełbachy, miody, warzywa, owoce, ciasta i lokalne piwa! Bo to w końcu targi kulinarne, połączone na dokładkę z III Gorzowskim Festiwalem Piwnym!

- Dla mnie kolejny raz najlepsza impreza targowa w mieście. Samochodowe targi są dla wybranych, mieszkaniowe też. Ślubne, wiadomo, dla młodych. A jedzenie? Napitki? To jest dla każdego! – śmiał się w piątek Waldemar Jasieniak z Gorzowa. Zamierzał skompletować wszystkie smaki z Browaru Witnica. W tym m.in. piwo wiśniowe, celtyckie i „jakieś portery”.

Czytaj całość…Źródło: III Lubuskie Kulinaria Regionalne

Written by admin on Wrzesień 6th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
kopiowanie Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie Lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie