no comments

Posted at 6:00 pm in Polski Miód

Pszczoła od 1828 roku jest symbolem marki Guerlain, nie dziwi więc, że najznakomitszy pszczeli produkt, czyli miód stał się głównym składnikiem nowego, szczególnego kosmetyku – serum młodości Abeille Royale.

Serum stymuluje procesy samoregeneracji i gojenia się tkanki, które w świetle najnowszych badań są odpowiedzialne także za reperowanie zmarszczek i przywracanie jędrności. W Abeille Royale wykorzystano w zasadzie nie sam miód, ale mleczko pszczele, czyli czysty „Królewski Koncentrat”, który stymuluje migrację komórek do uszkodzonych miejsc a także produkcję i remodelowanie tkanki.

Kosmetyk ma postać emulsji typu „olej i woda”, wchłania się natychmiast, pozostawiając na skórze świeżość i uczucie komfortu. Dla jeszcze większej przyjemności użytkowniczek serum obdarzono miodowym zapachem z nutami żółtych, polnych kwiatów mimozy i kłosów zbóż. Całą miksturę zamknięto w buteleczce wyrzeźbionej w kształcie plastra miodu z precyzyjnym dozownikiem uruchamianego złotym guzikiem.

Cena: 519 zł (30 ml)

Źródło: Luxlux

Źródło:

Written by admin on Wrzesień 24th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco kopiowanie plakaty lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin