Miodobranie   no comments

Posted at 6:40 am in Nowinki pszczelarskie

Dzierżoniowskie Miodobranie

Miód, miód pitny i wszelkiego rodzaju produkty wyrabiane na bazie miodu będzie można smakować podczas zbliżającego się „Miodobrania 2011”. 27 i 28 sierpnia zapraszamy Państwa na stadion miejski w Dzierżoniowie. Targi pszczelarstwa i rękodzieła artystycznego rozpoczną się w sobotę o godzinie 15.00.

Plakat_Miodobranie-Zapow-18-08-2011

W pierwszym dniu imprezy na scenie wystąpią polskie i zagraniczne zespoły ludowe, koncert finałowy należeć będzie do grającego muzykę świata zespołu Stonehenge. W niedzielę zapraszamy m.in. na występy Miejskiej Orkiestry Dętej, Ślężan, Mambo Afrika i VOX.

Miodobranie to degustację produktów spożywczych, odzieży pszczelarskiej i pokazy kunsztu pszczelarskiego. Odwiedzający imprezę będą mogli również obejrzeć prezentację produktów ekologicznych, wyrobów z wikliny czy pokaz wirowania miodu i tradycyjnego wypieku chleba.

 

ŹRÓDŁO: doba.pl

Źródło: Miodobranie

Written by admin on Sierpień 23rd, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin drukowanie zesłańców sybiru lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy