Targi Agrotutystyczne w Ostrołęce   no comments

Posted at 8:00 am in Nowinki pszczelarskie

Gospodarstwa agroturystyczne, ogrodnicy, pszczelarze, twórcy ludowi z powiatu ostrołęckiego będą mogli pochwalić się swoją działalnością w Ostrołęce, 26 września.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Miasta Ostrołęki organizują IV Targi Ekologiczne.

Od godz. 11.00 do 17.00 na parkingu i przy scenie przed Kupcem będzie trwał festyn. Oferta gospodarstw i firm zostanie pokazana w formie kiermaszu. Przy okazji rolnicy mogą skorzystać z porad w zakresie ekologii, ochrony środowiska w gospodarstwach rolnych, technologii produkcji rolnej, zdobyć informacje na temat PROW na lata 2007 – 2013.
Organizatorzy proponują też konkursy: z wiedzy ekologicznej oraz ze znajomości przepisów ruchu drogowego dla dzieci i młodzieży.

Chętni wystawcy mogą wysyłać zgłoszenia do 15 września, na adres: MODR Warszawa O/Ostrołęka, ul. Targowa 4, 07-410 Ostrołęka, informacje:, tel. 29, 760 03 69, sekretariat.ostroleka@modr.mazowsze.pl

Źródło: Targi Agrotutystyczne w Ostrołęce

Written by admin on Wrzesień 10th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin kopiowanie Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin drukowanie z internetu