Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie   no comments

Posted at 1:20 pm in Polski Miód

Rój pszczół pojawił się dzisiaj rano w otworze muru Seminarium Duchownego na ul. Misjonarskiej w Lublinie. Owady będą odłowione.

– Kiedy zauważyłem pszczoły to siedziały już w tym otworze na murze i na ścianie wokół otworu – opowiada pan Andrzej, który pracuje w pobliżu Seminarium Duchownego w Lublinie, gdzie przyleciały owady. – Nie mam pojęcia skąd się tu wzięły. Komuś ten rój musiał uciec. Gorzej, jak pszczoły zaczną atakować ludzi. Ktoś powinien się tym zainteresować.

Między godz. 9 a 10 zgłoszenie o groźnych pszczołach otrzymała straż miejska. – Dyżurny skontaktował się z osobą , która odławia takie roje – wyjaśnia Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Na miejscu pracują teraz specjaliści, którzy zajmują się odławianiem pszczół.Źródło: Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie

Written by admin on Maj 23rd, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis kopiarek convert Warszawa naprawa ksero Warszawa wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format skanowanie lublin