Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie   no comments

Posted at 1:20 pm in Polski Miód

Rój pszczół pojawił się dzisiaj rano w otworze muru Seminarium Duchownego na ul. Misjonarskiej w Lublinie. Owady będą odłowione.

– Kiedy zauważyłem pszczoły to siedziały już w tym otworze na murze i na ścianie wokół otworu – opowiada pan Andrzej, który pracuje w pobliżu Seminarium Duchownego w Lublinie, gdzie przyleciały owady. – Nie mam pojęcia skąd się tu wzięły. Komuś ten rój musiał uciec. Gorzej, jak pszczoły zaczną atakować ludzi. Ktoś powinien się tym zainteresować.

Między godz. 9 a 10 zgłoszenie o groźnych pszczołach otrzymała straż miejska. – Dyżurny skontaktował się z osobą , która odławia takie roje – wyjaśnia Ryszarda Bańka, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie.

Na miejscu pracują teraz specjaliści, którzy zajmują się odławianiem pszczół.Źródło: Rój pszczół na ul. Misjonarskiej w Lublinie

Written by admin on Maj 23rd, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco drukowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin serwis ekspresów serwis KRUPS Lublin w Lublinie