Pszczoła i jej krewniacy – rozstrzygnięcie konkursu   no comments

Posted at 8:00 pm in Polski Miód

Z okazji Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza organizowany był konkurs fotograficzny pn. „Pszczoła i jej krewniacy„. Konkurs podsumowano, a w poniedziałek zdjęcia będą wyeksponowane w Miejskim Centrum Kultury. 


Konkurs fotografii pszczelarskiej „Pszczoła i jej krewniacy”

Organizatorem przedsięwzięcia była redakcja „Gazety Nowomiejskiej” oraz z Rejonowe Koło Pszczelarzy w Nowym Mieście Lubawskim. Konkurs był otwarty dla wszystkich amatorów fotografii.

Podsumowanie zmagań odbyło się w kurzętnickim amfiteatrze podczas obchodów dnia pszczelarza.
 Prace, których dostarczono ponad 100, oceniała komisja — Anna Pestka-Górska, plastyk z MCK i Marcin Mielnik, przedstawiciel „Gazety Nowomiejskiej”. 

Przypomnieć warto, iż konkurs wygrała Agnieszka Krajnik z Marzęcic. Za nią jury sklasyfikowało Milenę Skonieczkę z Nowego Miasta i Martę Świątkowską, również z Nowego Miasta.
Wyróżniono Justynę Główczewską, Dominikę Dembieńską i Zbigniewa Kremskiego. 
Specjalnym wyeksponowaniem zdjęć na wystawie wyróżniono: Justynę Jagła, Agnieszkę Krajnik, Milenę Skonieczkę, Annę Michalską, Kasię Polak, Michalinę Samulską, Olę Polak, Annę Błędowską, Martę Lewandowską i Grażynę Gawińską.

Ekspozycję, wyjątkowo malowniczych prac, można będzie oglądać w poniedziałek od godziny 16. w holu Miejskiego Centrum Kultury, które jest organizatorem wystawy.

Źródło: nowemiasto.wm.plŹródło: Pszczoła i jej krewniacy – rozstrzygnięcie konkursu

Written by admin on Wrzesień 11th, 2011

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco skanowanie lublin drukowanie z internetu wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan