Farby ekologiczne do naszych mieszkań   no comments

Posted at 5:20 am in Nowinki pszczelarskie

Nazwa najnowszej linii farb do wnętrz marki Benjamin Moore nie jest dziełem przypadku. Natura™ zawdzięcza ją dbałości o środowisko naturalne, a także bezpieczeństwo i komfort domowników.
Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy pozytywne zmiany w sposobie życia Polaków. Ekologia i bezpieczeństwo przestają być pustymi hasłami, a zaczynają mieć istotny wpływa na podejmowane przez nas decyzje. Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną i dbałością o zdrowie, rosną również nasze oczekiwania względem tego, co kupujemy. Już nie wystarczy, że produkt jest efektowny i ładnie podany, musi być również dobry jakościowo i w pełni bezpieczny dla domowników. Takie same reguły obowiązują w dziedzinie farb do wnętrz. Bogata paleta barw, wysoka wydajność i atrakcyjna cena to nie wszystko. Farba powinna być bezpieczna dla użytkowników, ekologiczna (nie posiadać w swoim składzie lotnych związków organicznych) i nie wydzielać nieprzyjemnego zapachu podczas malowania. Dlatego zgodnie z hasłem „Farba NaturaTM lnie najlepsza”, powstała NaturaTM, nowa linia ekskluzywnych farb w portfolio amerykańskiej firmy Benjamin Moore. Już we wrześniu farby dostępne będą dla polskich klientów.
NaturaTM to linia wodorozcieńczalnych farb akrylowych do wnętrz marki Benjamin Moore, która przygotowana została z niezwykłą dbałością o środowisko naturalne oraz zdrowie nasze i naszych bliskich. Zarówno bazy farb NaturaTM, jak i nowoczesne koloranty Gennex® nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO). W efekcie gotowa do użycia farba, nawet w najciemniejszym kolorze, pozbawiona jest tych szkodliwych składników. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania do minimum ograniczone zostało ryzyko pojawienia się u domowników reakcji alergicznych. Opatentowana technologia produkcji farb z linii NaturaTM i specjalny proces destylacji, pozwoliły na wyeliminowanie uciążliwego zapachu towarzyszącego malowaniu tradycyjnymi farbami. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ekologii sprawiło, że farby z linii NaturaTM uhonorowane zostały prestiżowym tytułem Green PromiseTM. Stanowi on świadectwo produktów w pełni przyjaznych środowisku naturalnemu i użytkownikom. Tytuł ten oznacza, że farby NaturaTM spełniają restrykcyjne wymagania i normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS (California’s Collaborative for High Performance Schools), LEED® (Leadership in Energy and Environmental Design) oraz kryteria standardu Green Seal® GS-11, odnoszące się do produktów malarskich o niskiej lub zerowej zawartości lotnych związków organicznych (LZO).
Linia NaturaTM obejmuje matową farbę Natura® Interior Flat Finish 512, półmatową Natura® Interior Eggshell Finish 513 oraz farbę gruntującą Natura® Interior Primer 511. Produkty malarskie z linii NaturaTM gwarantują gładkie, trwałe i zmywalne wykończenie. Farby dostępne są w praktycznie nieograniczonej gamie kolorów liczącej ok. 11 000 odcieni. Ponadto, dzięki krótkiemu czasowi schnięcia oraz możliwość aplikacji kolejnej warstwy po upływie 30 minut, malowanie domu lub mieszkania będzie szybkie i przyjemne.
Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Źródło: Farby ekologiczne do naszych mieszkań

Written by admin on Wrzesień 15th, 2010

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Random Pages Widget Created By Best Accounting Services
skanowanie Lublin drukowanie Delonghi serwis ekspresów Lublin Saeco plakaty lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin